Корзина
1 отзыв
+380443511667
+380443511669
+380504154998
УкраинаКиев
ТОВ «Німекс Сервіс»
Оставить отзыв

COVID-19

 COVID-19

Шановні друзі! Ми закликаємо всіх наших клієнтів та друзів послідувати нашому прикладу додержання карантину та максимальної ізоляції

 

Шановні  друзі!

Ми уважно стежимо за ситуацією із розповсюдженням  коронавірусу  COVID-19 в Україні. Нажаль   на сьогоднішній день  існує  небезпека масового зараження COVID-19.  Але у наших силах подолати та зупинити розповсюдження  цього корона вірусу. Тому  ми закликаємо  Вас віднестись до карантину з усією серйозністю та   додержуватися заходів безпеки  рекомендованих МОЗ.

Зі своєї стjрони компанія «Німекс Сервіс» вжила всіх необхідних заходів, для убезпечення свої співробітників від зараження коронавірусом COVID-19 та забезпечила їх усіма необхідними засобами  захисту.

Ми закупили у достатній кількості маски, медичні рукавички, бахіли та санітайзери. Більшість наших співробітників працюють віддаленно (з дому), але це не впливає на  якість надання  наших послуг. Всі дзвінки та заявки обробляються вчасно  та без перешкод. Наш сервісний центр  працює в черговому режимі, а  майстри  підготовлені та  максимально убезпечені  від зараження коронавірусом COVID-19.

Ми закликаємо всіх наших клієнтів та друзів послідувати  нашому прикладу додержання карантину, і без необхідності не виходи  з дому, а в разі різкої потреби  максимально убезпечити себе  та оточуючих.

Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоровя!

 

Другие статьи