Корзина
1 отзыв
+380443511667
+380443511669
+380504154998
УкраинаКиев
ТОВ «Німекс Сервіс»
Оставить отзыв

Аналіз питної води в Україні.Фільтри для очищення води та їх різновиди.

Аналіз  питної води в Україні.Фільтри для очищення води та їх різновиди.

На якому місці Україна в світовому рейтингу якості питної води? Що таке "фільтр для води"? Які різновиди, та як обрати найкращий саме для вас?

За даними ЮНІСЕФ, більш ніж 600 млн людей використовують шкідливу для здоров'я воду ( як питну, так і для побутових потреб).У 2015 році у рамках дослідження ЮНІСЕФ, американський фотограф Єшлі Гілбертсон провів  дослідження, які  продемонстрували  скільки води  вживається в різних країнах світу на день.

Кількість споживання води на одну  людину на день у різних країнах світу

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна  ввійшла у список країн із найнебезпечнішою  та не смачною водопровідною водою у світі. Рейтинг складався з 187 країн.Спеціалісти визнали, що в США, Канаді, Саудівській Аравії, Великобританії, Норвегії та більшості країн Євросоюзу найкорисніша та смачна вода. А найнебезпечніша для вживання - в Україні, Росії,Білорусії, Казахстані,Туреччині,Індії, Китаї та Мексиці.

Варто зазначити, що за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, щорічно в світи помирає 850 тис.людей,з причини неякісної води.

Але не все так погано,принаймні  в Україні. Попит на очищену  питну воду щорічно зростає приблизно на  7 % . Це обумовлюється підвищенням свідомості українців, стосовно культури вживання води.

Вона є в усіх напрямках, вона стикається з минулим і готує майбутнє.Якщо є щось справді загадкове на цій планеті, так це вода.

Л. Ейслі

 

Попит на  споживання чистої  води складають  такі чинники:

- "мода" на здоровий спосіб життя;

- екологічна ситуація ( використовування хімікатів,які попадають до  водойм та водозаборних станцій,посухи).

- збільшення видобутку питної води;

- новітні технологічні системи очищення.

Тіло  людини на 65%  складається з води. Саме завдяки воді  відбувається більшість біохімічних процесів в організмі.  Неякісна вода, або її дефіцит води провокує їх  уповільнення і гальмування виведення токсичних речовин з організму,  що в свою чергу може привести до фатальних наслідків.Тому рекомендовано вживати 30 мл.чистої води на кожний кілограм ваги людини в день.

Але де ж брати  очищену придатну до пиття воду? Один із найнадійніших способів, це очищена фільтром вода.  Завдяки декільком ступеням очищення відфільтрована вода  забезпечує високу якість,та придатність до споживання.Залежно від якості саме вашої води, та конкретних побажань розрізняють такі типи фільтрів

1) Сорбційні.

В їхньому складі  зазвичай 3-4 модулі послідовно з'єднаних між собою.Вода проходить декілька ступенів очищення, на кожному з яких застосовується  окремий власний спосіб, завдяки чому досягається висока якість питної води.Також є можливість встановлювати  в фільтри катриджі різних типів, в залежності від якості та показників водопровідної води.

2) Зворотньоосматичні

ЦІ фільтри за конструкцією нагадують  сорбційні, але на відміну мають вузол мембранного очищення. Частіше за все в них встановлено від 2 до 5 фільтруючих модулів.Для більш преміальних моделей встановлюють  від 6 та більше модулів.Типи катриджів приблизно такі ж ,як і в сорбційних, але  після проходження всіх фільтрів вода потрапляє до модуля з зворотньоосматичною мембраною, через яку під напором проштовхуються тільки молекули води і речовин, що рівні їй в розмірах. В цьому і заключається спосіб зворотного осмосу.Ті частинки води , що "не підійшли" за розміром,видаляються. Це ультратонке очищення, після якого вода становиться майже дистильованою.

Загалом обидві ці системи є майже " універсальними", вони однаково підходять для квартир, приватних будинків, шкіл, дитячих садочків.При обранні фільтру слід враховувати ступінь забруднення води, об'єм споживання питної води,необхідний ступінь очищення.

А якщо Ви також зацікавились якістю питної води, яку вживаєте,і бажаєте бути впевненим у здоров'ї своєї сім'ї, то компанія НІМЕКС СЕРВІС має у своєму асортименті багатий вибір  фільтрів, фільтруючих систем, та питних фонтанчиків для задоволення потреб будь - якого  споживача. Наша компанія на ринку вже  більше 20 років, ми встановлюємо питні фонтанчики  в дитячих садках, школах,парках та скверах.

Звертайтесь до нас, адже нам довіряють найцінніше - здоров'я дітей!

 

 

 

 

Другие статьи