Корзина
1 отзыв
+380443511667
+380443511669
+380504154998
УкраинаКиев
ТОВ «Німекс Сервіс»
Оставить отзыв

Перший у світі питний фонтанчик

Перший у світі питний фонтанчик

Де, хто та в якому році вперше спорудив питний фонтанчик? Яка хвороба передувала цьому? І чи збереглася історична пам'ятка до нині, та як її знайти?

До 1859 року громадських джерел безкоштовної питної води не існувало.

Саме тоді в Лондоні була створена «Столична асоціація питних фонтанів і поїлок для худоби». До цього дорогоцінної рідиною розпоряджалися приватні компанії-монополісти, які рідко надавали придатну для пиття воду в потрібній кількості. У 1854 році була велика спалаху холери, причиною якої стала, так звана «Холерна колонка на Брод-стріт».

Дотримуючись приписами по ліквідації епідемії і розуміючи необхідність забезпечення населення вільним доступом до води, уряд, нарешті, зміг викупити приватні компанії, які займалися водопостачанням. У Ліверпулі стали з'являтися перші громадські лазні і фонтани, а філантропів закликали взятися за справу.

питний фонтанчик на Холборн-Хілл. Це була проста гранітна раковина, вбудована в огорожу церкви Святого Гробу за Новими Воротами. «Столична асоціація питних фонтанів і поїлок для худоби» уважно контролювала дотримання стандартів і вимагала, щоб «кожен фонтан був оснащений фільтрами або іншими відповідними засобами і побудований таким чином, щоб забезпечити ідеальну чистоту і температуру води». Семюель Гурни відгукнувся на заклик і побудував перший

Це джерело питної води миттєво стало дуже затребуваним. Щодня по 7 тисяч осіб приходили сюди втамувати спрагу. Очевидно, що попит був високим, і протягом наступних 6 років з'явилися ще 85 фонтанчиків.

в 1913 році його відновили на колишньому місці, де він і знаходиться до цього дня. До першого фонтанчика Гурни були прикріплені два кухлі. Він стала основою для розробки інших конструкцій, включаючи ретельно продумані колодязі, які проектували провідні архітектори того часу. У 1867 році, коли будували Холборнскій віадук, споруду для пиття прибрали з огорожі церкви Святого Гробу за Новими Воротами. Але вже

 А якщо  ви  також хочете  бути  спокійним  відносно якості води, яку вживаєте,то наші питні фонтанчики, це  найкраще рішення . Ми маємо  власне виробництво, багатий досвід, сервісне обслуговування  та моделі на будь-який смак та гаманець.

Замовляйте питний  фонтанчик НІМЕКС СЕРВІС та завжди  пийте  кришталево-чисту якісну  воду. 

 

Другие статьи