Корзина
1 отзыв
+380443511667
+380443511669
+380504154998
УкраинаКиев
ТОВ «Німекс Сервіс»
Оставить отзыв

5 причин вживати очищену воду щодня

 5  причин вживати очищену воду щодня

Скільки води потрібно вживати щодня? Що потрібно для зберігання нормального водного балансу? Що таке, та звідки береться дегидрація?

Внимание! Здесь может быть важное сообщение.

 5 причин вживати очищену воду щодня 

 

   1. Скільки води потрібно вживати щодня? Вчені з Гарвардського університету довели, що в середньому здоровій людині потрібно вживати 1- 1,5 літри води на день( 30 мл на 1 кг тіла).

   2. Від  нестачі води  починається головний біль. Навіть невелике зневоднення може привести до головокружіння. При постійній нестачі води починається дегидрація, що порушує функції  пам’яті, визиває втому та роздратованість.

   3. Зневоднена шкіра  швидко вкривається зморшками. Для зберігання нормального водного балансу , щодня необхідно пити  очищену негазовану воду.

   4. Вода підіймає настрій:). Склянка води  подарує легкість  та попередить  зневоднення, що супроводжується роздратованістю.

   5. Тіло людини на 65%  складається з води, яка бере участь в процесі терморегуляції. Вживаючи  добову норму води  людина забезпечує собі стабільну температуру тіла.

Якщо Вас зацікавила дана стаття і ви  хочете знати більше про  системи  та способи  очищення, а найголовніше бути спокійним, що ви та ваша родина вживаєте чисту  та ідеально збалансовану воду без домішок. Пропонуємо вам встановити  питний фонтанчик від НІМЕКС СЕРВІС.Наші питні фонтанчики  відповідають всім  державним стандартам,мають сертифікати відповідності  а також величезний ресурс фільтрів ( до 10 тис літрів ). Саме тому ми встановлюємо наші питні фонтанчики дошкільних та  шкільних закладах. Адже  діти- це  наші найпріорітетніші споживачі. Наша мета,щоб діти мали змогу пити  чисту, якісну, питну воду під час перерви і поновлювали свій водний баланс.
Другие статьи